Bölüm Başkanının Mesajı

 

Sevgili öğrenciler,

Medya ve İletişim bölümü olarak günümüzün iletişim profesyonellerinden beklenen niteliklere sahip, güçlü bir teorik altyapısı olan ve iletişim sektörünün beklentilerini karşılayan donanımlı iletişimciler yetiştiriyoruz.

Öğrencilerimize ilk iki yıl iletişimle ilgili genel dersleri veriyor, 3. yıldan itibaren Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Radyo, Televizyon ve Sinema alanlarında uzmanlaşma olanağı sunuyoruz. Medya ve İletişim bölümü için inşa edilen ve teknolojik gereklilikleri karşılanmış atölyelerde ve proje odaklı derslerde, öğrencilerimizin edindikleri bilgileri pratiğe dökmesini sağlıyoruz. Uzman ve dinamik akademik kadromuzun yanında, derslerimize davet ettiğimiz iletişim profesyonelleri ile öğrencilerimizin henüz kampüs içindeyken sektörü tanımasına destek oluyoruz. 

Sizleri Medya ve İletişim Bölümüne davet ediyor, aramızda olmanızdan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyorum. Sizlerin bölümümüze kattığı heyecan ve dinamizm ile çok daha güçlü şekilde yolumuza devam edeceğiz. Eğitim sürecinizin her aşamasını verimli şekilde geçireceğiniz inancındayım. Bölümümüz tüm olanaklarıyla öğrencilerimizin yetişmesine katkı sağlayacaktır. Eğitim hayatınız boyunca yanınızda olacağımızı belirtir, öğrenme azminizin hiç bitmemesini dilerim.

 

Selam ve sevgilerimle,

 

Doç. Dr. Burcu Öksüz

Medya ve İletişim Bölüm Başkanı

 

 


Başa Dön